Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápisek druhý

20. 5. 2008

Přímo nádherné, když se člověk před několika málo dny vrátil ze sportovního kurzu, kde celé dny pálilo sluníčko. Teď jsem díky tomu pěkně rozmazlená, pořád je mi zima. Ale stejně je to zajímavé, jeden den před sluncem utíkám a druhý si přeji, aby znovu vysvitlo.

Ale dobře, že prší. Měli jsme v rybníčku na zahradě špatnou vodu, rybičky nám chcípaly, tak se teď aspoň vymění a sníží se pokles hladiny.

---

Ze sobotní návštěvy Výzkumného ústavu rybářského a hydrobiologického ve Vodňanech jsme si přivezli pět jeseterů sibiřských. Zajímavá rybička do středočeského rybníčku. Loni nám jednoho sežrala kočka.

Ve Vodňanech už nás dobře znají. Viděli jste už někdy generačního kapra velkého přes jeden metr? Je to nádherné. I úhoři a testy toxicity. Exkurze pro každého koho baví ryby.

---

Maturita. Strašák, který mne čeká příští rok. Mám však možnost jít na exkurzi. Dnes mne ruštinářka neuvolnila z hodiny, tak půjdu zítra. Na chemii. Pokud budu mít elán, stavím se potom ještě na biologii.

Z těchto předmětů se chytám za rok maturovat. Poslední ročník s klasickou maturitou. To abych nepropadla. Státní se mi dělat nechce. I když se říká, že to nebude tak hrozné. No, lepší nepropadnout, cesta je ještě dlouhá.

---

Koupila jsem si trsátko, ale neumím s ním hrát. Zase jednou jsem přecenila své síly. Asi budu muset někoho požádat o radu. Jinak budu mít dál rozedřenou hranu palce. Nebo nebudu hrát tak často, to je také řešení. Řešení alá pštros. Písku máme na dvoře dost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář